Вологозахищений б/у регулятор ходу HOBBYWING EZRUN MAX8 150A 2-6S для автомоделей
Опис товару та область застосування
Вологозахищений б/у регулятор ходу HOBBYWING EZRUN MAX8 150A 2-6S для автомоделей – це чудова можливість придбати легендарний контролер швидкості для башингу за вигідною ціною. Даний екземпляр був у вжитку, проте пройшов перевірку на працездатність і повністю готовий до встановлення на вашу модель. MAX8 заслужено вважається одним із найнадійніших регуляторів для монстр-траків та траггі масштабу 1/8, забезпечуючи неймовірну потужність та стійкість до будь-яких погодних умов.
Регулятор має повністю герметичний корпус, що дозволяє кататися по калюжах, снігу та бруду без ризику виходу електроніки з ладу. Високий робочий струм 150А та підтримка акумуляторів до 6S LiPo роблять його ідеальним вибором для важких моделей, таких як Traxxas E-Revo, Summit, Arrma Kraton та інших. Потужний вбудований BEC (6В/7.2В) здатний живити сучасні сервоприводи з високим зусиллям.
Основні характеристики HOBBYWING EZRUN MAX8 (б/у)
- Виробник: Hobbywing.
- Серія: EzRun MAX8 V3.
- Стан: Вживаний (Б/У), робочий.
- Тип: Безколекторний безсенсорний (Brushless Sensorless).
- Постійний струм: 150 А.
- Піковий струм: 950 А.
- Вхідна напруга: 3-6S LiPo / 9-18 осередків NiMH.
- BEC: Імпульсний, 6В/7.2В, 6А.
- Вологозахист: Повний (IP67).
- Роз'єми: Силові (залежно від комплектації, уточнюйте по фото), на мотор - 6.5 мм "мама".
Переваги використання
Купівля вживаного MAX8 – це раціональний вибір для тих, хто хоче отримати топову продуктивність без переплати за новий пристрій. Регулятор оснащений надійним електронним вимикачем, який не забивається брудом. Програмне забезпечення дозволяє гнучко налаштувати параметри гальмування, старту та захисту через кнопку SET або карту програмування (купується окремо).
Області застосування
- Monster Truck 1/8: Traxxas E-Revo 2.0, E-Maxx, HPI Savage Flux.
- Truggy 1/8: Arrma Talion, Kraton, Mugen MBX8T.
- Hardcore Bashing: Активні стрибки та катання по важкому бездоріжжю.
Комплект поставки
- Вологозахищений б/у регулятор ходу HOBBYWING EZRUN MAX8 150A (1 шт.)
- Без оригінальної упаковки
Регулятор HOBBYWING EZRUN MAX8 (Б/У) – це перевірена часом міцність для вашого позашляховика.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.