Світлофільтр нейтрально сірий B+W ND FILTER 1,8 MRC nano MASTER 39 mm ( 1101570 )
Фільтр MRC Nano Master #806 NDFilter від B+W - це прецизійний фільтр нейтральної щільності, який зменшує експозицію на 6 ступенів для більш точного керування налаштуваннями експозиції. Поступово збільшуючи щільність по всій області зображення, можна зменшити глибину різкості, щоб ізолювати об'єкт зображення навіть в умовах яскравого освітлення. Крім того, можна зменшити витримку, щоб збільшити розмитість зображення та посилити відчуття руху або згладити вигляд поточної води.
Усі фільтри нової лінійки Master filter оснащені ексклюзивною технологією нанопокриття преміум-класу Multi-Resistant Coating (MRC). Це високоякісне широкосмугове покриття наноситься з обох боків та покращує оптичні властивості зображення, дозволяючи досягти рівномірного та підвищеного пропускання по всьому світловому спектру з мінімальним фізично викликаним залишковим відображенням. Нанозахист по всьому периметру скла фільтра також забезпечує підвищену стійкість до подряпин та надзвичайно швидке, легке очищення, забезпечуючи тривалий термін служби фільтра. Тонка конструкція кільця фільтра сумісна з ширококутними об'єктивами з еквівалентною шириною 17 мм повнокадрового об'єктиву. Верхня насічка перероблена для покращеного захоплення.
Цей фільтр B+W ND, який зменшує світло, що потрапляє до камери, на шість поділів діафрагми, вже кваліфікується як екстремальний фільтр. З цим фільтром і без зміни діафрагми (і ГРІП) час експозиції 1/60 стає повною секундою. Поточна вода стає каламутною та м'якою. Штатив необхідний у будь-якому разі.
Чудове тонкошліфоване та поліроване спеціальне скло використовується як основа для нового скла фільтра ND. Це гарантує необхідну оптичну якість, а також не надає ніякого несприятливого впливу на високоякісний об'єктив.
Завдяки розробленій тут тонкоплівковій технології не тільки входить у гру чистий ефект фільтра ND, а й комбінація покриттів оптимізує фільтр ND. На додаток до ефекту фільтра комбінація покриттів містить багатошаровий антивідблиск компонент з 7 шарами на кожній стороні фільтра для запобігання подразнюючих відбитків. Зовнішній шар зі звичайними грязе- і водовідштовхувальними властивостями наноситься як останній шар. Це не тільки забезпечує всебічний захист фільтра, а й спрощує очищення та обслуговування панелі фільтра. Саме собою ослаблення світла дуже рівномірно у всьому видимому діапазоні і забезпечує отримання оптимально нейтральних за кольором зображень.
Характеристики
- Тип фільтра: Фільтр нейтральної густини для камери
- Тип фільтру об'єктиву камери: ND800
- Зменшення діафрагми: 6
- Оптична густина (Dmax): 1.8
- Кількість шарів покриття: 7
- Розмір фільтра: 3,9 см
- Покриття: Багатошарове стійке покриття (MRC)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Повернення/обмін товару можливо здійснити лише за умови, що:
- з момента отримання замовлення пройшло не більше 14 календарних днів;
- товар не був в експлуатації;
- збережена оригінальна упаковка та комплектація;
Згідно з пунктом 3 статті 4 Закону України "Про захист прав споживачів" - у разі продажу товарів за зразками, поштою, а також у випадках, коли час укладення договору купівлі-продажу і час передачі товару споживачеві не збігаються, гарантійний строк обчислюється починаючи від дня передачі товару споживачеві, а якщо товар потребує спеціальної установки (підключення) чи складення - від дня їх здійснення, а якщо день передачі, установки (підключення) чи складення товару, а також передачі нерухомого майна встановити неможливо або якщо майно перебувало у споживача до укладення договору купівлі-продажу, - від дня укладення договору купівлі-продажу.
Відповідності до ч. 1 ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" - якщо споживач виявив недоліки у товарі протягом встановленого гарантійного строку, він має право вимагати їх безоплатного усунення в розумний строк. Недоліком вважається будь-яка невідповідність товару вимогам законів, умовам угоди або вимогам, пред'явленим до товару, а також інформації, наданої виробником (виконавцем, продавцем). Якщо були дотриманні правила експлуатації описанні в гарантійному талоні.
Вживаний товар обміну та поверненню не підлягає.
Повна версія доступна за посиланням