Ви дивилися
Каталог товарів
+380973000570
Наша адреса
Київ, вул. Володимирська, 82а
Телефони
Графік роботи
  • Графік роботи офісу:
  • пн: 09:00 - 19:00
  • вт-чт: 10:00 - 19:00
  • пт: 10:00 - 18:00
  • сб: вихідний
  • нд: вихідний
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
20
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Анансовано новий штатив для початківців Libec TH-V


На виставці Inter BEE 2023 Libec, японська компанія, що спеціалізується на системах підтримки камер, анонсувала TH-V, майбутній штатив початкового рівня із серії TH, який буде випущено в березні 2024 року. Ми поговорили з Коїчі Ямагуті-саном з Лібека, тому подивимося, що запропонує цей новий штатив.

Libec, про нову штаб-квартиру та розширення виробництва якої ми нещодавно розповіли, є японським виробником опор для фотоапаратів, який почав свій шлях понад 70 років тому. Цього місяця вони були на виставці InterBEE в Японії, щоб представити свої нові продукти, і мій колега Джонні був там, щоб розпитати їх про цей новий штатив.

Легкий і простий штатив.

Libec TH-V - це новий штатив початкового рівня, призначений для всіх відеооператорів і творців контенту, які використовують дзеркальні, бездзеркальні та взагалі будь-які портативні відеокамери. Штативи серії TH економічні, легкі та прості у використанні.

TH-V має рідинну головку з кулькою діаметром 75 мм і плоскою основою. Лібек називає це "подвійною голівкою", і її конструкція покликана бути універсальною і сумісною, щоб її можна було легко використовувати на штативі з чашею діаметром 75 мм, фотоштативі з плоскою голівкою, візках для скейтбордингу, слайдерах і т. д. Головку можна легко замінити на пристрій до пристрою, загвинчуючи і відгвинчуючи затискач. Зсувна пластина сумісна з головками Manfrotto і Satchler, її можна прикріпити і від'єднати одним дотиком, що прискорює час установки.

Різниця між цією моделлю і попередньою полягає в тому, що гальмо тепер може керувати нахилом і панорамуванням за допомогою спеціальних ручок управління тертям, відокремлених від фіксувального механізму, що спрощує зміну жорсткості штатива. Перетягування також забезпечує більш плавний рух і постійну швидкість під час панорамування або нахилу, даючи змогу уникнути хитких рухів під час пострілу.

Компанія Libec розробила цей легкий штатив (3,7 кг/8,15 фунта) з використанням міцного пластику в поєднанні з алюмінієм. Я знаю, що кожного разу, коли ми чуємо слово "пластик" щодо штатива, у нас виникають найгірші побоювання щодо довговічності обладнання. Проте, Libec запевняє нас, що, використовуючи свій досвід у сфері пластикових форм, вони знайшли баланс між твердістю і вагою, унаслідок чого вийшов міцний, але легкий продукт, який продається за доступною ціною порівняно з карбоновим штативом.

Штатив TH-V розрахований на корисне навантаження до 5 кг і підходить для широкого спектра камер: від бездзеркальних до більших портативних відеокамер. Штатив висувається до 163 см, а його найнижча висота становить близько 70 см. Компанія все ще займається доопрацюванням функцій штатива, і незабаром ми можемо отримати додаткову інформацію.

Ціна та наявність

Libec TH-V буде доступний у березні 2024 року після ретельного контролю якості та процедур тестування, що забезпечують його безпеку в усіх можливих сценаріях. Він коштуватиме близько 360-370 доларів, включно зі штативом, головкою і футляром. Тільки голова також буде доступна окремо за ціною близько 200 доларів.



Джерело: https://www.cined.com

Рекомендовані товари